Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2018, 08:20   #1
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
[D&D 5: Shared campaign] Komentarze

Tantam,

Wszystkie przydatne informacje znajdziecie na Wiki strony kampanii i na Dokumencie, na którym omawialiśmy kampanię od A do Z. Z czasem strona kampanii będzie bardziej kompletna.

Sesja jest tutaj.

Ustawcie proszę portrety postaci, najlepiej w rozmiarze 200x300. Pierwszą kolejkę rozegramy na forum. Przedstawcie w kilku akapitach swoje postacie (wygląd, itd.) oraz zareagujcie (lub nie) na gorącą sytuację w karczmie. Jak już odpiszecie, to uznaję, że Wasze karty postaci są gotowe i nie zamierzacie w nich nic więcej zmieniać.

e. W międzyczasie możemy jeszcze porozkminiać więzi między poszczególnymi postaciami. Kilka już się pojawiło (szczególnie dzięki Fiathowi ), a myślę, że tymi postaciami mamy potencjał na jeszcze więcej. Możemy nawet jakąś mapkę relacji trzasnąć.
W ściągawce dodałem skrót z osobowości Waszych postaci na dodatkowej zakładce - dzięki temu może łatwiej będzie znaleźć podobieństwa i różnice i zbudować ciekawe bonds. U niektórych postaci brakuje mi patron deity, stąd znaki zapytania.

Proponowany deadline na odpis: do końca tego tygodnia albo nawet dłużej.

Let's get ready to rumble!

PS Jeszcze znalazłem interaktywną mapę Waterdeep (i Wybrzeża Mieczy, jak się wklikacie w menu). Teraz to można grać.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 01-10-2018 o 13:25.
Lord Cluttermonkey jest offline