Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2018, 20:19   #24
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację
- To nie kwestia bólu, patrone, przytomny pacjent przy takiej operacji znacznie podwyższa ryzyko. Walczymy o pańskie życie. - Tito mówił spokojnym, profesjonalnym pozbawionym emocji głosem, a w międzyczasie przygotowywał kolejną strzykawkę ze środkiem usypiającym. Teraz spokojnymi ruchami zaczął dezynfekować miejsce wkłucia. Nachylając się nad rannym dodał ściszonym głosem. - Gdyby prowizorka mogła załatwić sprawę, zrobiłbym to w dziupli. Proszę pozwolić nam pracować.

- Pracuj, ale nie pozwolę się uśpić. Usted entiende? - To był strach. Zwierzęcy i ukryty pod powierzchnią pozornego opanowania.

- To nie koncert życzeń. Nie pozwolę panu zginąć, nawet na własną prośbę. - Tito mówił nadal ściszonym głosem, lewą ręką uzbrojoną w rękawiczkę delikatnie dotykając rany, drugą robiąc wkłucie i ładując w Uccoza całą zawartość strzykawki. Z tym samym spokojem profesjonalisty-psychopaty zaprezentował Uccozowi pustą strzykawkę - Moja sala. Moje zasady. Gdy skończę zabijesz mnie lub mi podziękujesz, twoja decyzja, patrone.

Alvarez patrzył jak ciało i umysł Uccoza pomału się wyciszają, by w końcu odpłynąć w niebyt.
- No dobrze, panowie, straciliśmy już dość czasu. – rzucił w salę i nożyczkami pozbawił pacjenta całej górnej części garderoby i prowizorycznych opatrunków. – Pacjent jest wstępnie ustabilizowany, dwie kule, obie utknęły dość głęboko, postrzał widoczny z lewej powinniśmy załatwić szybko, to tutaj.. poważniejszy temat. Przydałoby się zrobić rentgen zanim zaczniemy, możesz załatwić przenośny ze stomatologii? Wolałbym z nim nie jeździć po całym oddziale. W tym czasie zajmę się przygotowaniem pacjenta i pierwszą kulą.

Mówiąc zaczął operację, spokojnymi ruchami pokrył całą górną połowę ciała brązową dezynfekującą mazią. W ciele gangstera szybko znalazły się dwa wenflony pompujące odpowiednio dobraną chemię i krew. Przyssawki na piersi, opaska na zdrowym ramieniu, pompa tłocząca tlen na ustach, wszystko podłączone do urządzenia monitorującego i nadzorującego funkcje życiowe. Tito, wedle swojego starego zwyczaju przeżegnał się i wykonał pierwsze cięcie.
 
__________________
Show must go on!
Gryf jest offline