Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2018, 14:30   #10
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fiath Zobacz post
Skoro nie wymagasz limitów znaków, skupiłem się na treści bardziej niż kolorystyce opisów. W tym wypadku zabawiłem się też z twoją proponowaną formą odpisów i odseparowałem część fabularną od deklaracji mechanicznej, jak się zapatrujesz na coś takiego? W tym wypadku pasowało mi przede wszystkim dlatego, że musiałem opisać Anura. W przyszłości pewnie będzie to zbędne.
Pasuje. Jakbyś mógł wyjustować i zindentować opis byłbym wdzięczny.

e.
Cytat:
FTH: Rzucam Sleep na środek stołu z orczycą, tak, aby przynajmniej mieć w zasięgu wszystkich bandytów. Jak trafię też orczycę, to trudno.
To specyficzne zaklęcie, bo możesz wybrać cele. Półorczycę możesz pominąć jeśli chcesz.

Cytat:
Creatures within 20 feet of a point you choose within range are affected in ascending order of their current Hit Points (ignoring Unconscious creatures).
Chcecie żebym rozstrzygnął sleepa czy przedstawiacie się dalej? Chyba warto żebym się wciął i coś odpisał, bo zaklęcie będzie miało dosyć duży wpływ na scenę.

e2 A, no i wynik sleep -> 5d8 = 22.

e3 Po odpisie:

Proszę przedstawiać postacie i deklarować działania w porządku, którego będę pilnować. Zaczyna Shandri.

Anur nie dał rady uniknąć miotły (3+8 przeciw DEX Acrobatics DC 11) i nie zachował przytomności po uderzeniu (2+6 przeciw RO CON DC 10). Nic poważnego, wystarczy go później ocucić.

Nie jest to walka na śmierć i życie tylko karczemna burda, dlatego trzymamy się tylko i mniej więcej ogólnej zasady contests in combat.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 02-10-2018 o 17:00.
Lord Cluttermonkey jest offline