Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2018, 15:26   #7
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
@Zaalaos, managerka klubu dla zwiększenia ochrony sprawiła Sin(d)Badowi agresywnego psa. Mógł być wzięty ze schroniska. Robimy coś w tym kierunku w kwestii skąd nasze postaci się znają?
Jasne, brzmi całkiem nieźle, ale taki piesek raczej do pilnowania tylnych drzwi/podwórka. Lev może też przychodzić do tego baru, by kontynuować tresurę.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Co do koterii, to mogliśmy się poznać przez Leva. On też kręci się w mafijnych klimatach. A dobry informatyk zawsze w cenie.
Lev z rosyjską mafią kręcił za życia, dodatkowo obwinia ich za swój obecny stan, jeśli się poznali w ten sposób to raczej przez jakiegoś niezależnego, pomniejszego gracza, albo przez inną kryminalną organizację. Może jakiś paser/mały złodziej. Mogli też wpaść na siebie rabując/pożywiając się w tym samym przybytku

Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Z mojej strony pytanko: wy orientacja raczej na Camarillę, czy w stronę anarchistyczną?
Zarówno ja, jak i Lev nie mamy w tej dziedzinie absolutnie żadnego doświadczenia, z tego co podręczniki podpowiedziały to większość mojego klanu zostawia podopiecznych samych sobie więc nie mam odgórnych preferencji.

Co do charakteru koterii - organizacja przestępcza brzmi świetnie, tym bardziej że moja postać chce się odegrać za krzywdy prawdziwe i wyobrażone na ruskich, więc równocześnie pracowałby na swoje cele
 
Zaalaos jest offline