Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 10:36   #5
Arango
Banned
 
Reputacja: 0 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
- Jak czekać to czekać.

Wzruszył tylko ramionami. Mogą czekać, tylko jak będą ponosić takie straty, długo już nie wytrzymają. Tyle tylko, że broni więcej.
Po południu pewnie ruszą Niemcy z czołgami. Wtedy przyda się jego panzerfaust.

Wyspindrał się na pierwsze piętro i ostrożnie wyjrzał przez okno, a raczej przez otwór po nim.
Po chwili lustrowania przedpola przez lornetkę cofnął się. Pogrzebał w kieszeni i wyciągnął pomiętą paczkę "Juno". Zdobyczną zapalniczką zapalił papierosa i zaciągnął głęboko. Wypuścił parę razy dym i przypatrzył mu się z niechęcią. Chyba nigdy nie nauczy się już puszczać kółek. Dał spokój bezowocnym próbom i zamyślił się.

Widział już ewakuację i dantejskie sceny jakie działy się przy włazach. Zresztą sama myśl o kanałach napawała go strachem. Nie znosił ciemnych, ciasnych pomieszczeń. Był przede wszystkim do takich eskapad najzwyczajniej za duży. Sto razy bardziej wolałby się przebijać. Ale teraz jedyna szansa tylko w tym, że "Róg" coś wymyśli.

Zgasił niedopałek i znów ostrożnie wyjrzał na ulicę. Na razie nic nie zapowiadało ataku.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 29-07-2007 o 08:16.
Arango jest offline