Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2018, 19:41   #502
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 36867 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Otto skrzywił się widząc swoje położenie. Nie podobało mu się. Za plecami fanatycy, którzy za moment mogą zareagować agresją a z przodu zbliżający się demon.
Magowi zaświtało coś w głowie, jednak szybko zrezygnował z wprowadzaniu pomysłu w życie. Chciał spektakularnie zniszczyć demona czarem i pokazać w ten sposób fanatykom, którzy byli zdezorientowani, że mają przed sobą kogoś silniejszego od ich demonów. Jednak to byli fanatycy a nie miejscowi, którzy przeszli na stronę chaosytów i taki popis może mieć inny efekt w postaci chęcią się wykazania w zabiciu wroga tak potężnego, że aż potrafi w samemu zniszczyć sługę chaosu.

Otto jednak postanowił zaryzykować. Sporo już czasu zmarnowali i musieli teraz podjąć wyzwanie.
- Teraz, albo nigdy.- Wymamrotał i zaczął splatać magię i szykować się do rzucenia "Odesłania demonów". Ciężki to był czar do rzucenia, ale mag liczył na szczęście, które czasem może spaść na ludzi służących słusznej sprawie. Liczył Wieddenstein także na kompana, że i on podchwyci pomysł i postara się wspomóc go w przekonaniu fanatyków.
 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 14-10-2018 o 11:45.
Hakon jest offline