Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2018, 00:17   #6
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Słuchaj, nie wiem na ile ten Szeryf to prawdziwa wierchuszka, a na ile rozdmuchana plota, ale może nie być sam. - Adam postanowił podzielic się wątpliwościami. - Uważaj na zewnątrz i miej oczy szeroko otwarte. Moim zdaniem nasz mały klubik rozrósł się za szybko i przychodzą po swój procent. Siądę do kamer i też się rozejrzę.

Adam póki co wpatrywał się w wiadomość leżącą na stole.

- Myślę, że dobrze byłoby gdyby chłopaki z bronią też pokręcili się po okolicy. Na wypadek, gdyby spotkanie poszło nie tak.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline