Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 00:04   #9
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Matthew szedł portem w poszukiwaniu tego pięknego statku, o którym tyle to ostatnio mówią. Mawiają, że słono płacą lecz wybredni... No ale młody znał się na fachu jak mało kto więc co mu tam, pójdzie się zapytać, a nóż wezmą i kolejna przygoda powita go z otwartymi ramionami.
-Więc dałem mu w nos- klasnął trzy razy w ręce-Co myśli sobie- klask klas-Co myśli wredny typ, nie postawił mi!- klask klask, podśpiewywał sobie umilając spacer.
Wreszcie stanął przy pięknej Karaweli.
Muszę, muszę być na pokładzie tego statku!!
Ruszył pewnym krokiem do kobiety przy beczce.
-Witam- ukłonił się -Nie wie Pani może, gdzie mam się zgłosić jeśli chce dostać się na ten piękny okręt?- spytał się uśmiechając.
 
Panda jest offline