Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 08:33   #10
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Mała tawerna portowa "Morska Perła" to miejsce które Dewlin lubił odwiedzać. Tanie trunki i jeszcze tańsze kobiety... czego chcieć więcej? Siedział przy jednym ze stołów i rozmawiał z rudowłosą, cycatą służką ,którą wcześniej usadził sobie na kolanach. Niestety pojawił się karczmarz (jej ojciec) i przerwał mu zabawę. Gruby jegomość o krzaczastych brwiach i bliźnie na prawym policzku mimo groźnego wyglądu był poczciwcem i starym druhem Dewlina.

-Lepiej zabrałbyś się za jakąś robotę a nie tylko chlasz u mnie na krechę i jeszcze chcesz mi córę zbałamucić.-odezwał się karczmarz.

-Ja? Zbałamucić? Najwidoczniej mnie nie znasz-odparł udając urażonego -Zresztą nie ma pracy dla uczciwego pirata...-wypowiedź zakończył biorąc spory łyk wina.

-A właśnie że jest! Ktoś szuka załogi na swój statek coś w sam raz dla Ciebie mości piracie-zaśmiał się.

-Hmmm... przemyślę to...-odparł tylko.

Dopił jeszcze wino i udał się na ów tajemniczy statek. Nadciągał wieczór... i to dość przyjemny wieczór. Szum fal i lekki wiaterek wprawiały go w dobry nastrój. Na statku skierowano go do jakiejś kobiety.

"Ha kobieta na pokładzie. Będzie się działo!"pomyślał. Nigdy nie wierzył w przesądy i zawsze żałował że na pokładzie ciężko o damskie towarzystwo.

-Witam jestem Dewlin Timbrow. Do pani usług-skłonił się nisko-Znam się na wszystkim co związane z żeglugą i chciałbym się zaciągnąć do pracy na waszym statku
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline