Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 09:57   #12
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Matthew zanim podszedł usłyszał, że nie ma już miejsc. Lekko zawiedziony już miał zawrócić, gdy do kobiety przybiegł jakiś młodzik, który wykrzykiwał, że nie mają sternika bo go zatłukli i w ogóle.
- Najwyraźniej miejsce sie zwolniło. Mam nadzieje ze któryś z was obdartuchy umie sterować statkiem.
-Nie chwaląc się zbytnio, Pani, lepszego sternika w tym zawszonym i cuchnącym mieście ode mnie nie znajdziesz.- wyrwał przed innymi.
- Tylko żadnych bojek na pokładzie jak wam życie mile. Podajcie nazwiska temu gryzipiórkowi i jazda mi na statek!
No i pięknie, dostał się na ten statek! O to mu chodziło!
Podszedł do skryby.
-Matthew Royal - sternik. - powiedział, skryba zapisał.
Następnie, spokojnym krokiem wszedł na statek - jeszcze tylko upewnił się, że rapier leży na swym miejscu. Tak, niczego nie zostawił - może ruszać.
 
Panda jest offline