Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2018, 02:00   #5
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 4999 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
- Doświadczenie. Wiedza. Ostrożność. Bardzo dobrze - Juvenia pokiwał głową. - Mogłaś słyszeć plotkę, że aby do nas dołączyć trzeba zmierzyć się z wilkołakiem sam na sam i przeżyć. To oczywiście bzdura, ale są idioci, którzy w to wierzą i co gorsza wydaje im się, że to dla nich to żadne wyzwanie, jak przechadzka po parku... - skrzywił się. - Takich nam nie potrzeba, bo stanowią zagrożenie tak dla siebie jak i pozostałych członków Sfory - wampir zdawał się mówić bardziej do siebie niż swojej towarzyszki, ale się opamiętał.
- Tak czy inaczej... Dostaliśmy zadanie. Mamy się udać na północ, na tereny wilkołaków i uratować pewnego pechowego szczura. To może być idealna okazja, abyś się nam zaprezentowała w akcji. Nie musisz przejmować się wyposażeniem: mamy transport, ciężkie działa, srebro, zapas krwi i kilka niezwykle przydatnych magicznych drobiazgów. Brakuje nam tylko siódmego do przysięgi... - uśmiechnął się. - Jeśli piszesz się na naszą małą wyprawę, zapraszam na spotkanie z resztą Sfory. Odprawimy Vaulderie. To jak, zainteresowana?
 
__________________
Voracity - eng cover (Overlord 3 season OP)
Kesseg jest offline