Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2018, 14:27   #1
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
[materiały sesyjne] Liczmistrz

Uwaga! Temat tylko do odczytu. Proszę nie dodawać tutaj postów.


ZASADY:
  • Piszemy wszyscy w osobie trzeciej
  • Dialogi piszemy kursywą
  • Myśli postaci opisujemy, żeby nie robić bałaganu wizualnego
  • Rozmiar tekstu '3'
  • Używamy justowania tekstu i wcinania indent
  • Zdjęcia proszę wrzucać w rozmiarze rozsądnym (lub w formie Insert Link)
  • Szerokość avatarów w sesji 200 px każdy
  • Proszę o obowiązkowe uzupełnienie kart postaci online!
  • Długość tekstów dowolna - proszę bez opowiadań po 2 strony A4 i też bez odpisywania w stylu dwa słowa. Rozumiem, że odpowiedź w dialogu może być zwięzła, ale jak ktoś będzie dwuśladami odpowiadał notorycznie to uznam, że nie chce się dalej bawić.
  • Proszę nie wrzucać durnych emotek itp.
  • Nie używamy doca - chyba, że ktoś chce, to może indywidualnie taką akcję zaaranżować z innym graczem tudzież ze mną.
  • Testy - niejawne wykonuję ja i albo dowiecie się o czymś w poście, albo nie. Jeśli sami sobie chcecie coś testować, bo wydaje się wam to słuszne, to test w poście - po uprzednim odpowiednim opisaniu sceny.
  • Test walki - jak wyżej. Opisujemy co robimy i teścik.
  • Wasza kolejka trwa tydzień. Po 7 dniach ja mam 3 dni na odpowiedź.
  • Nieobecność proszę mi zgłaszać w komentarzach. To jest trudny temat zawsze, ale ustalam następująco: rozumiem, że jest życie i jeśli wyjdzie jakiś problem to pauza w sesji i czekamy na daną osobę.
  • Jeśli ktoś przegnie z odpisywaniem; zaginie w akcji; nie będę miał info; itp. - jego postać zginie w przepaści Chaosu, połknięta przez pomiot Tzeentcha i wypluta na drugim końcu świata jako plwocina Nurgla. Rozumiemy?
  • Przyjmuję wszelkie uwagi i krytykę na klatę, ale... pamiętajcie, że MG ma zawsze rację i Chaos nie śpi...nigdy!
 
WielkiTkacz jest offline