Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2018, 18:31   #21
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 56115 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Erik jest postawnym, wysokim, ciemnowłosym mężczyzną, z wyglądu nieco powyżej trzydziestoletnim. Ubrany jak na szlachcica przystało w modny, bufiasty kubrak z nacinanymi rękawami, i również nacinanymi pludrami, wysokie buty i kapelusz z szerokim rondem i fantazyjnym piórem. Na aksamitnej pelerynie herb von Wittenów, na zdobionym pendencie rapier a przy pasku lewak.
Przynajmniej takież odzienie będzie miał w chwili pierwszego spotkania z resztą awanturników. Jeśli kogoś mijał, będzie w wojskowym, skórzanym kolecie, napierśniku, na wojskowym koniu, ubrany i uzbrojony jak rajtar.
Pewnie kogoś mógł mijać po drodze z Altdorfu, ale najpewniej zignorował, chyba, że osoba ta byłaby wyglądała jak szlachcic, urzędnik tudzież wojskowy.
Obecnie raczej małomówny i przybędzie sam do przeora klasztoru. (druidh, może jakiś dok zapoznawczy?)
Przedstawi się jako Erik von Witten, herbu Witten, dziedzić Wittenhof i Erlach.

Odnośnie kart - też się dostosuję.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline