Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2018, 16:58   #18
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację
Na widok wyłaniającej się konstrukcji Eliona aż podskoczyła z radości.

- Widzisz Vares, teraz już wiemy, ta droga prowadzi do chaty. Jest dosyć mała, więc z pewnością nie napotkamy w niej trolla.

- Ucieczki są zdecydowanie wyczerpujące, ale w sumie, to co ty możesz o tym wiedzieć? – dodała elfka, spoglądając z przekorą na siedzącego wygodnie na jej ramieniu nietoperza.

- Ciekawe tylko, czy jest zamieszkała, jak myślisz? – Eliona podrapała się po głowie i nie czekając na jakąkolwiek reakcję ze strony skrzydlatego przyjaciela, ruszyła żwawo w kierunku chaty.

Stanęła przez chwilę przed wejściem, wahając się, po czym niepewnie zastukała do drzwi.

- Mam nadzieję, że ktoś nam otworzy, uciekinierka i włamywaczka jednego dnia to stanowczo za dużo, nawet jak dla mnie – wyszeptała do siebie Eliona, po czym jej wzrok wbił się, w niemym oczekiwaniu, w surowe drewno drzwi.

Ciche stuk-puk pozostało bez odpowiedzi.

Zniecierpliwiona Eliona zastukała głośniej, jednocześnie zadając pytanie.

- Czy ktoś tam jest?

Odpowiedziała jej cisza.

- No to pięknie, Vares, matka przełożona będzie z pewnością ze mnie dumna - odparła dziewczyna, naciskając dłonią klamkę.
 
Jessica Hyde jest offline