Wątek: Home Alone
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2018, 15:58   #1
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 20798 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Home Alone

Święta 1990 roku były naprawdę wyjątkowe, przynajmniej dla tych kilku osób które znalazły się we właściwym miejscu, o właściwym czasie... lub zdecydowanie niewłaściwym w obu kwestiach, w zależności od tego do której grupy należeli.
Jednak z pewnością wszyscy zamieszani w zajście z wieczoru 24 grudnia, zapamiętają je na resztę życia.Witam i tym niezwykle krótkim wstępem zapraszam do szybkiej sesji w klimatach świątecznych. Scenariusz jest prosty i chyba wszystkim znany, bazujący na kultowej(oprócz czwartej) serii filmów Home Alone. Wcielacie się w grupę znających się z sąsiedztwa dzieci, które zostały same w domu i dowiedziawszy się o planowanym włamaniu, bronią go przed złodziejami.

Od graczy oczekuję aktywności (wystarczy kilka linijek na docu, ale codziennie), oraz pewnej kreatywności w wymyślaniu pułapek i odgrywaniu postaci. Narzucę też podczas sesji, aby to właśnie wasze postacie podjęły decyzję o takim właśnie sposobie samodzielnej obrony - bez dzwonienia po dorosłych, czy na policję.
Sesja rozgrywana będzie w drugiej połowie listopada i przypuszczalnie przez cały grudzień (postaramy się zakończyć ją tuż przed świętami). Jednostrzałówka, która długo więc nie potrwa. Będzie to jednak okres przedświąteczny, więc jeśli ktoś przypuszcza że może nie mieć wówczas czasu aby aktywnie udzielać się na forum i na docu, to może lepiej będzie poprzestać na czytaniu. Sami znacie swoją sytuację. Oczywiście w razie czego mogę też przejąć postać.

Mechaniczna strona sesji (bezpośrednie spotkanie ze złodziejami, mapka taktyczna itp), będzie rozgrywana na docu, z aktywnie uzupełnianymi przeze mnie mapkami.

Sesja 18+
Rekrutacja trwa do 14 listopada.
Przyjmę do czterech postaci.

KP
Imię:
Wiek: (od 6 do 10 lat)
Wygląd: (proszę opisać słownie oraz załączyć fotkę - avika)
Hobby:
Zawód obojga rodziców:
Krótka historia:


Karty proszę wysyłać na maila, a pytania w temacie. Zapraszam
 
Mekow jest offline