Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2018, 01:56   #7
Kesseg
 
Kesseg's Avatar
 
Reputacja: 4999 Kesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputacjęKesseg ma wspaniałą reputację
Juvenia uśmiechnął się lekko i ruszył dalej w kierunku komisariatu policji.
- Nie obawiaj się - powiedział spokojnie. - Nasze "precjoza" pochodzą od Sfory "Red/Black", a ta zrzesza co bardziej doświadczonych i, co ważne, praktycznych użytkowników magii krwi w Sabbacie, przynajmniej od czasu gdy Wielki Pożar w Mexico City strawił Dom Goratrixa.

Powiew chłodnego wiatru.
Odległe szczekanie psów.
Przelatująca bezszelestnie sowa.

I nagle kruki. Puma nie spodziewała się ich tutaj, zwłaszcza nie o tej porze, ale od razu zrozumiała, że muszą być powiązane z grupą wampirów, do której zamierzała dołączyć. Nawet było ich sześć - tyle, ilu członków liczyła obecnie Sfora.
Jednak nie tylko ptaki ją obserwowały. W mroku lśniła jeszcze jedna para oczu - czerwonych ślepi godnych krwiożerczej bestii.Ciemnoskóry mężczyzna rzucił jednemu z kruków krwisty kawałek mięsa, a ptak radośnie uraczył się przysmakiem.
- Witaj, Pumo - jego głos był lekko ochrypnięty. - Jestem Richard Crow. Pierwszy Morderca Kruka i Ductus tej Sfory. Hidalgo opowiadał mi o tobie.
 
__________________
Voracity - eng cover (Overlord 3 season OP)

Ostatnio edytowane przez Kesseg : 07-11-2018 o 01:58.
Kesseg jest offline