Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2018, 12:35   #170
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Jaśmin Zobacz post
Może to moja wina. Nie da się tej sesji nazwać sandboxem. Idziemy od punktu do punktu. Nie dziwię się, że Cerdyk odpadł, tym bardziej, że już na początku były problemy.
Mogę wam tylko obiecać, że następna sesja, po zakończeniu tej, będzie oparta na wolności wyboru.
Nie wspominając, że opuszczony świat to kiepski magnes na graczy stawiających na odgrywanie postaci.
Nie wiem. Jeśli ktoś jeszcze chce się wycofać to chyba jest dobry moment.

Jaśmin
Prawdę powiedziawszy szkoda, że nie dajesz nam czasu na reakcję. Czy nie lepiej byłoby rozbić ostatniej sceny przynajmniej na 2 posty?

Bez urazy, ale też rozważam opuszczenie sesji bo w sumie jak przychodzi do pisana posta to nie mogę się odnosić do kilku rzeczy na raz, w różnych chronologicznie momentach.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline