Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2018, 17:20   #13
noboto
 
noboto's Avatar
 
Reputacja: 1 noboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputację
No powiem super pomysł, i tu ci powiem drogi mistrzu że prowadziłem SW na super bohaterach ale na żywo chętnie dołączę i radą się podzielę

Duże miasto jest spoko, coś tam ktoś pisał że świat nie zdaje sobie sprawy z tego że istnieją super moce, to trochę zawsze mnie wkurzało w różnych serialach więc jeśli np. jesteśmy pierwszymi super coś tam na świecie to spoko, w innym wypadku według mnie to dziwne, no i jeśli jesteśmy super coś tam to jak się zdradzimy z mocami może być śmiesznie np. polowanie rządu na nas by posiekać na plastry

Jeśli chodzi o cherosów i ich wrogów to powinno być różne ja w prawdziwym świecie, dobrze to pokazuje batman jest tam sporo wrogów których raczej pokonuje raczej sprytem a nie zwykłą siłą ale są też totalne słabiaki (kalenderman XD)

Mistyka zawsze spoko
 
noboto jest offline