Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2018, 12:28   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ja uważam, że te wszystkie sesje to ataki ersatz dla niebezpieczeństwa i ekscytujących przygód jakich raczej większość z nas nie uświadczy w naszym wygodnym, bezpiecznym i tłustym realu. A taka sesja pozwala w kontrolnych warunkach zanurzyć się w taki wymyślony świat i przygody gdzie można robić rzeczy za jakie w naszym realu mielibyśmy pewnie kłopoty. I zwłaszcza postapo myślę to takie parcie na samowolkę. "Bo to postapo" czyli nie ma tych wszystkich niewygodnych więzów cywilizacyjnych i społecznych jakie nas na co dzień krępują. Myślę dlatego w postapo tak popularne są "bad ass-y" i, że w postapo chodzi właśnie o granie kimś takim.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem