Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2018, 19:08   #2
waydack
 
waydack's Avatar
 
Reputacja: 1 waydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputację
Miło mi was w końcu powitać w sesji Post w przygodzie już wisi, lecz zanim zaczniecie pisać ustalmy jak długo, jak dobrze wasi bohaterowie się znają . W momencie rozpoczęcia gry są już przyjaciółmi, więc mogli się zbliżyć do siebie podczas tych wakacji, lub znali i spotykali wcześniej. Niech każdy napisze parę słów o swojej postaci i wtedy zaczniemy dopieszczać wspólne story. Powyżej wisi opis miasteczka Breadhouse, wiecie już więc do jakich szkół i klas chodzą wasi bohaterowie. Akcja gry zaczyna się 31.08.1985 w ostatni dzień wakacji.
Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, tak jak pisałem w rekrutacji chciałbym utrzymać tempo 5-2. Jeśli opisy pojawią się szybciej to i ja się oczywiście dopasuję. Mile widziane światotworzenie, możecie wymyślać własnych NPC z którymi prowadzicie niezobowiązujące dialogi i opisy (np. koledzy i koleżanki z klasy, sympatie waszych braci i sióstr, nauczyciele, sąsiedzi, znajomi rodziców), nazwy ulic itp. Wymyślone przez was elementy otoczenia będę wprowadzał do materiałów sesyjnych, żeby nie wkradł się potem chaos.
Niektóre dialogi będziemy rozgrywali w google doc, poniżej wrzucam link.

https://docs.google.com/document/d/1...xbDHQ__fw/edit

Kwestie techniczne: Poproszę, żeby wasze awatary miały szerokość 200px. Teksty w postach justujemy, dodatkowo też dajemy indent.

Dobrej zabawy!
 
waydack jest offline