Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2018, 23:15   #10
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Widzę, że jakieś zainteresowanie jest, możecie się spodziewać nieodległej rekrutacji i startu sesji gdzieś tak za trzy tygodnie, kiedy będę miał mniej pracy.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Z chęcią bym zmierzył się i wysilił mózgownicę by wykorzystać wiedzę o awanturnikach od strony strażnika.
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Tym razem to gracze będą łapali się za głowy i załamywali ręce.
Kilku awanturników może wydać się Wam jakby znajomych...

Cytat:
Napisał Ayoze Zobacz post
Jeśli forumowy świeżak taki jak ja nie będzie odpalony z miejsca, za to, że jest tu nowy...
Ale to nie ja będę decydował. Jeśli Johannesowi Krieffortowi spodoba się podanie o przyjęcie do służby to Twoja postać zostanie przyjęta. Dla niego każdy z Was będzie świeżakiem niegodnym munduru, ale z braku laku

[nieco poważniej: jak zobaczę, że potrafisz pisać (po to zawsze proszę o Kartę Postaci) to przywitam Cię z otwartymi ramionami]

Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Ja widzę w tym pomyśle spory potencjał na sesję z przymrużeniem oka.
Ja też. W razie czego zobaczysz, poczytasz, dołączysz w trakcie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline