Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2018, 06:39   #1
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
[komentarze] Yarra - Rzeka Śmierci

Witam serdecznie na mojej pierwszej sesji na LI! Oby szczęśliwie ukończonej

Na początek trochę technicznych spraw, być może dla Was oczywistych:
1. Piszecie z trzeciej osoby, dialogi od myślnika i kursywą, myśli zaznaczacie cudzysłowem. Posty wyjustowane.
2. Wszelkie nieobecności zgłaszajcie. Trzy niezgłoszone i postać żegna się z przygodą.
3. Piszemy w systemie 4+2, czyli 4 dni dla Was, 2 dla mnie.
4. Posty nie muszą być duże objętościowo - na wysokość portretu będzie ok.
5. Dialogi, jeśli będziecie chcieli, załatwiacie sobie we własnym zakresie, gdyż gramy tylko przez forum.
6. Sprawy mechaniczne po mojej stronie, będę informował o stanie Kondycji poszczególnych postaci.

Obramowane avatarki wstawię Wam sam, jak już przygoda wystartuje. Jako drużyna znacie się już jakiś czas, więc warto by było w paru słowach napisać tu, co o sobie wiecie.

@noboto: z Tobą będę się jeszcze kontaktował w sprawie czarów (trzeba dogadać delikatne szczegóły), ale to przy okazji, nie spieszy nam się obecnie, bo początek będzie spokojnawy.

No i co jeszcze? Chyba nic na razie, więc bawcie się dobrze, reszta wyjdzie w praniu
 
Ayoze jest offline