Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 17:24   #41
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czytając sesje Amona trochę mi przeszkadza to skupienie na żywieniu. Któreś MG z którym grałem spytał się mnie przy tworzeniu postaci starszego wampira co moją postać robiła przez dziesięciolecia ? Jeżeli tylko żarł śmiertelnych to szybko ulega się Bestii.

Podoba mi się Nowa Inkwizycja, pozbycie się Starszych wampirów oraz nowa mechanika wraz z opisem koterii oraz przywczajeń żywieniowych.

Nie podoba mi się rezonans krwi i skupienie na żarciu. Pewnie w przyszłości zrobie jakieś mix tego co mi się podoba w V20 i V5.

Słyszałem argument że to skupienie na pokarmie i ucieczka ma być takie horrorowate i wampirze ale jak dla mnie to spłyca cały setting. Moje wampiry zawsze są istotami po za czasem dążącymi do jakiś szczytnych nieosiągalnych celów a w V5 muszą się skupić na tym co będą jeść dzisiaj jutro i pojutrze tak jak my w realnym życiu trochę to obdziera setting z magii.

Mam ze dwa pomysły na fajne postaci biorąc pod uwagę nowe realia ale jednak to skupienie na jedzeniu trochę niszczy mi zabawę bo te pomysły mógłbym z powodzeniem realizować w V20 ze zmianami fabularnymi z 5tki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-11-2018 o 17:30.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem