Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2018, 18:01   #141
Avitto
Rozmowy przy kawce
 
Reputacja: 38961 Avitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputację
Staruszek boleśnie odczuł, że przeholował z tańcem. Mimo to w milczeniu udał się do wnętrza budynku, podcinając po drodze gardła leżącym dla pewności.

Do środka dostał się wybitą na wylot dziurą w ścianie. Z grymasem przełożył ranną nogę nad ceglanym progiem. Powoli zbliżał się do odwróconego doń plecami Osama trzymając topór oburącz. Skupiony na zadaniu jednego, celnego ciosu w obojczyk nie oglądał się na dziewczyny.
Miał też ułożony w głowie plan awaryjny. Będąca na widoku krwawiąca rana łydki rzucała się w oczy jako ewidentny słaby punkt, który mógł sprowokować przeciwnika do podjęcia walki. Gdyby tak się nie stało w ślad za uciekającym Torstig był w stanie posłać trzymany za paskiem toporek.
 
Avitto jest offline