Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2018, 16:15   #3
Czudak
 
Czudak's Avatar
 
Reputacja: 1 Czudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumny
1) Nie ukrywam, że gdy robię sesje fandomowe, to interesują mnie specyficzne zapatrywania na i odgrywanie postaci "źródłowych", niźli kompletnie nowe "original characters". Choć miej na uwadze, że nie muszą być to super poprawne role, w 100% odzwierciedlające charakter danej persony, gdyż zostawiłem sobie dość miejsca do własnej inicjatywy na tym polu i nie będę miał problemu jeśli zrobisz tak samo.

2) Google Docs chwilowo odpada, ale jeśli masz Discorda (nawet nie trzeba zakładać konta), to mogę stworzyć tam serwer tylko dla tego scenariusza; będzie na nim miejsce i na właściwe posty fabularne, jak i pogaduszki/dyskusje/rozmowy OOC, dzięki poszczególnym sub-serwerom.

3) Częstotliwość dałem 5 dni na odpowiedź dla moich kolaborantów, a 3 dni dla siebie, ale to tutaj, na forum. Jednak na Discordzie łatwiej jest szybko reagować, a więc i szybciej pchać fabułę do przodu. Do tego, jeśli przeniesiemy są na tę platformę, myślę iż zamiast roku, wystarczy parę miesięcy, aby wszystko ukończyć.
 
Czudak jest offline