Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2018, 13:22   #10
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
To ja też mam pytanie, w sumie wcześniej o tym nie pomyślałem. Jak wygląda sytuacja na świecie jeśli chodzi o superbohaterów, czy w ogóle osoby obdarzone mocą? Są już jakieś, jeśli tak to czy jest ich wiele? Chodzi mi o tych, o których wie opinia publiczna.

Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi "tak" to od razu mam kolejne: Jak wygląda ich sytuacja w popkulturze? Czy w świecie, w którym superherosi istnieją, wciąż robi się o nich komiksy/filmy/gry itd. czy też są czymś na tyle codziennym, że nie wzbudzają większego zainteresowania?

P.S. Fenrir, ja wiem, że Twój bohater jest nadzwyczajnie szerokim mężczyzną, ale żeby aż tak się avatarem rozpychał?
 
Col Frost jest offline