Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2018, 08:08   #9
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Gra nie będzie posiadała elementów typowych dla "anime". Shin Megami Tensei i Digital Devil Saga to gry robione przez Japończyków, ale z bardzo dojrzałym, Europejskim podejściem do fabuły. Tak samo Wushu jest systemem inspirowanym filmami akcji z elementami kung-fu, a nie kreskówkami. Wymieniam je jako inspiracje, bo nie chcę nikogo okłamywać, te inspiracje nie idą jednak zbyt daleko. Ot, SMT w 199X wymyśliło inny wymiar w którym wszystkie mitologie zlewają się w jedną. Znając tą serię, nie mogę zrobić tego samego bez odwołania się do niej.


Jednocześnie jednak spodziewajcie się stonowanego podejścia do "demonic massacre". Postanowiłem, że gra nie będzie horrorem i zdążyłem już opisać piekło w moich notatkach jako "God's trashcan", a nie "torture chamber". Tym samym wstęp do sesji będzie zawierał pewien element komediowy w swoim sformułowaniu. Myślę, że moją wizję piekła można porównać z vibem Planescape.
 
__________________
Also known as Boomy
Recollectors - Ongoing, Gracze: Deadziu, Eleishar

Ostatnio edytowane przez Fiath : 27-11-2018 o 08:37.
Fiath jest offline