Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2019, 13:39   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja jestem gotów grać choć u mnie też różnie bywa z czasem. Nie będę rzucał przysowiowymi kamieniami bo sam wiem że w życiu różnie to wypada i nie będę cię ciągnąć za język bo nie potrzebuje znać szczegółów nie moja zresztą sprawa. Doceniam też powrót choć Phil ma racje że starczyłoby wskoczyć na 5 minut na forum i w podpisie dać
AFK do odwołania przez komplikacje życiowe sam tak nie raz robię. Np. Teraz zawiesiłem sesje którą prowadzę bo mam właśnie takie komplikacje i planuje ją reaktywować w najbliższych tygodniach ale zawsze daje moim graczom znać.

Podoba mi się twój styl pisania, wspógracze zrobili fajne postaci i Ehran mi pomógł z mechaniką dlatego wolałbym ten temat jakoś pociągnąć. Może zmienimy częstotoliwość odpisów i byłoby ci łatwiej ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-01-2019 o 09:32.
Brilchan jest offline