Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 13:03   #4
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
hej! dzięki za zainteresowanie!

Sayane; prowadzę już od prawie roku sesję Tacy Jak Ty i tam prawem jest 1 post na 24 h! jak dotąd przynajmniej połowa drużyny na turę wyrabia ten 1 post na 24 h! [za co ich kochamXD] więc to JEST osiągalne. co prawda we wakacje mamy kryzys - sporo osób wyjechało i to poważny problem Stąd alternatywa 48h, ale ANI sekundy wiecej! XD Zapraszam serdecznie w każdym razie!

I w ramach wyjaśnienia dla wszystkich - szukam graczy, którym entuzjazm nie mija! Żadnego słomianego zapału! szukam takich co zostaną na sesji z parę miesięcy [tak jak moja kochana drużyna z TJTXD] Jestem Mg który nie opuszcza sesji póki choc 1 gracz gra!!!

ok czyli mamy tak;
Sayane - Xellos lub Filia
Khalida - Xellos lub Goury
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline