Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 19:24   #23
Wilczy
 
Wilczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Wilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputacjęWilczy ma wspaniałą reputację
Robin Carver

-Łażenie po ulicy raczej dużo nam nie da... - powiedział Carver patrząc w jakiś niewidoczny punkt przed sobą. Zastanawiał się nad tym co powiedział Baxter. Trochę go wkurzają kłamcy, ale ta "wersja ostateczna" opowieści brzmiała prawdopodobnie.
-Myślę, że lepiej byłoby skołowac sam samochód. Po co nam jeszcze kierowca, który też będzie chciał swoją działkę? Ewentualnie można "pożyczyć" kilka motorów od zaćpanych do nieprzytomności Dark Visions, chociaż wolałbym tego nie robić. Nie czuję się pewnie na dwóch kółkach. No, ale to nie ja tu jestem od decydowania...
Zwrócił twarz w stronę Hamiltona -Jak w ogóle będziemy zbierać to Tornado? Nawet ja wiem, że siatka tutaj nic nie da...
Coraz mniej mu się to wszystko podobało. Mało konkretni ludzie, mało pewnych informacji, brak zaopatrzenia... "Pomyśl o zapłacie Dziadku. O grubej forsie... Mam nadzieję, że będzie warto."
 
Wilczy jest offline