Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2007, 18:35   #4
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Mroweczko droga ja wiem, ze napisalam o tym swiecie jako zlym, twardym, etc.. etc.. ale na bogow mianiakalny zabojca i gwalciciel bedacy rzeznikiem nie przejdzie chocby niewiem co. Mozesz byc osoba lubiaca kobiety, lubiaca gwalcic ale nie maniakalna maszynka do robienia sieczki z czego popadnie. Jak bede chciala kogos takiego to wezme swoja maszynke do miesa (bez urazy). Jak poprawisz to i owo i rozwiniesz nieco historie jak i charakter z uwzglednieniem zachowania to mozemy pogadac.

Arango ty masz miejsce zarezerwowane czekam jedynie na KP.

Sesja trwa wiec mowienie o jej rozpoczeciu jest jak karton mleka z data 1.01.01----> przeterminowane.

Nowi gracze zostana wciagnieci w dniu gdy przyjme ich karty jako dobre o czym zreszta wczesniej ich powiadomie.

Ps. Ostrzegalam ze jestem wredna ......
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]

Ostatnio edytowane przez Midnight : 20-07-2007 o 18:41.
Midnight jest offline