Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 01:34   #7
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
Ojj Xellos i Goury zajęci, a Zelgadisa nie lubie tak jak Xellosa i dziewczyn z dróżyny (chodź jestem troche do niego podobny):P. JA osobiście KOCHAM Slayersów i bardzo bym chciał zagrać. Moją ulubioną postacie to Lina (UWIELBIAM JĄ!!!), ma super charakter i w ogóle :P. Chetnie bym nią zagrał, ale szkoda, że to nie chłopak ^_^. No cóż zostaje Zelgadis, pomimo tego, że nie jest moim ulubieńcem i tak go lubie . Jeśli jakiekolwiek sesje umierają zawsze staram się je ratować i NIGDY nie porzucam tego co zacząłem... Więc napewno nieodejde w połowie.

Edit: Ehh... niezauważyłem, że Zelgadis też zamówiony... Ale ja nie chcę grać Gourrym, jest możliwość abym mógł zagrać Liną (wole :P), lub Amelią? (A bardzo chcę wziąć udział w tej grze! Obiecuje, że bede dobrze odgrywał swoją postać!)
 

Ostatnio edytowane przez Koinu : 21-07-2007 o 17:48.
Koinu jest offline