Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2019, 20:08   #64
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Właśnie też mam problem z dostępnością i pewnie będę go miał jeszcze z jakieś dwa dni. Wybaczcie, bo wiem, że tempo i tak nie jest zachwycające. Potem mam nadzieję będzie lepiej.

Widzicie sześciu uzbrojonych strażników rzecznych plus jednego dowodzącego. Łachmaniarzy jest chyba trzech, jest też jakaś załoga, ale wyglądają na zebranych na szybko lokalnych flisaków, może mieli braki w załodze i ich powołali.

Nie wygląda to "podejrzanie". Wygląda jakby stało się coś bardzo poważnego i byliby bardzo zdeterminowani. Ciężko powiedzieć, co możesz zrobić, bo oni jeszcze nic konkretnego nie zrobili. Mają prawo przeszukać każdą łódź. Choć jeśli uważasz, że nękają cię bez powodu, to możesz potem złożyć skargę. W przypadku szlachcica mogą cię aresztować (o ile nie chodzi o herezję, szpiegostwo itd.) ale mają prawo zniszczyć ewentualny zakazany ładunek, aresztować załogę i wyznaczyć pieniężną karę, jeśli cokolwiek byłoby nie tak.
 
Tadeus jest offline