Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2019, 11:37   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przeczytałem septagon XD. (Pozdro dla kumatych)

A tak poważnie wstępnie zainteresowany
- No to zapraszam



Cytat:
Ja też się zgłaszam. Ale co do podanych linków to "Żądany plik nie istnieje"
- Ok, zmieniłem te przykładowe KP, teraz chyba powinno być ok. Jak coś jeszcze nie klika to dajcie znać.



Cytat:
Dlatego z pytaniami o mechanikę, o ile jakieś będą, na razie się wstrzymam, ale mam inne. Jak długa i w jakim stopniu szczegółowa powinna być historia postaci? Czy są jakieś ograniczenia dotyczące jej pochodzenia (wiek, kraj, klasa społeczna itp.)?
- Mecha w zdecydowanej większości przypadków dla Gracza kończy się ze zrobieniem KP. Jak coś w grze wyjdzie to można albo pytać albo czasem nawet sam mówię. Ale w zdecydowanej większości mecha zostaje u mnie.

- Co do fabuły i bio preferowałbym Brytyjczyków i Francuzów. Społecznie ludzi którzy mogliby związani z wywiadem czyli o nieposzlakowanej pod tym względem opinii. Więc jacyś alkoholicy, narkomani, aferzyści i inne takie typy raczej odpadają. Najpłynniej osoby związane jakoś z wywiadem lub którąś ze służb mundurowych któregoś z alianckich państw. Poprzednia trójka to byli exszyfrant marynarki wojennej, exgwiazda estrady i tłumacz - spec języków starożytnych.



Cytat:
Ja też się przymierzam do napisania postaci.
- No to zapraszam
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline