Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2019, 12:17   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak, teraz działa. Już tylko link do ściągi wysyła do "Żądany plik nie istnieje"
- Ok, to zmieniłem. Jak nadal nie działa to dajcie znać.



Cytat:
Ok, a jak bardzo szczegółową historię preferujesz? Urodził się, służył tu, tu i tu, a potem dostał się do Agencji, czy więcej szczegółów, życie prywatne, znajomości, pamiętne zdarzenia itd?
- Hmm... Z racji tego, że to sesja w realiach historycznych ale nie konkus wiedzy historycznej no to myślę, że wystarczy ok 1 strony doc na bio/fabułę. Gdzieś tyle dotąd myślę dostawałem w KP. Skoncentrujcie się raczej na służbie w Agencji i tuż przed. Reszta, wczesne lata, młodość itd. może być jako tło. W sesji bowiem raczej skupiamy się na obecnej misji i tym co jest do zrobienia. Nieźle jest dorobić fabułę do wybranych umiejęstności profesyjnych jak postać się w nich wyspecjalizowała, skąd takie zainteresowania itd.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline