Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2019, 13:24   #8
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Ok, to zmieniłem. Jak nadal nie działa to dajcie znać.
Teraz w porządku

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Hmm... Z racji tego, że to sesja w realiach historycznych ale nie konkus wiedzy historycznej no to myślę, że wystarczy ok 1 strony doc na bio/fabułę. Gdzieś tyle dotąd myślę dostawałem w KP. Skoncentrujcie się raczej na służbie w Agencji i tuż przed. Reszta, wczesne lata, młodość itd. może być jako tło. W sesji bowiem raczej skupiamy się na obecnej misji i tym co jest do zrobienia. Nieźle jest dorobić fabułę do wybranych umiejęstności profesyjnych jak postać się w nich wyspecjalizowała, skąd takie zainteresowania itd.
Ok, Ty tu rządzisz Pytałem generalnie dlatego, że jeśli ma to być sesja horrorowa, to wszelkie traumatyczne (i nie tylko) przeżycia bohatera mogą się przydać do budowania klimatu. Nawet jeśli główny nacisk kładziesz na akcję szpiegowską.
 
Col Frost jest offline