Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2019, 18:35   #4
Oriddamri
 
Oriddamri's Avatar
 
Reputacja: 1 Oriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwuOriddamri jest godny podziwu
W takiej formie akurat miałem okazję grać i obecnie właśnie szukam kogoś do rozgrywki tego typu. I wtedy jak graliśmy to wyglądało to tak, że nie umawialiśmy się na jakieś konkretne godziny. Jak akurat była jedna osoba, to pisała dłuższe wpisy. Jak się akurat złożyło, że było więcej, to przechodziliśmy bardziej na tryb live, z krótszymi, szybszymi wypowiedziami i akcjami. I zastnawiałem się po prostu nad czymś podobnym, ale z trochę większą swobodą.

Oczywiście moim założeniem było, że zaczyna się w kilka osób, które są gdzieś razem rzucone, być może w okoliczności nakreślone przez MG. Mam tam jakąś wizję tego i jest ona jednak nieco inna niż MUDy. W każdym razie, gdyby był ktoś chętny spróbować takiej formy to zapraszam. Zaczęlibyśmy np. w 2-3 osoby, a gdyby jakoś to wyglądało, to możnaby wtedy dać dostęp dla innych.
 
Oriddamri jest offline