Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2007, 23:31   #1
Revan
Banned
 
Reputacja: 0 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
[WH] Silne Więzi

Silne Więzi

Witam was w mojej kolejnej rekrutacji. Mam zamiar poprowadzić luźną sesję WH, co wcale nie znaczy, że zabraknie tego, co, w tym systemie najlepsze.

Będzie to czysty storrytelling, gdyż moim zdaniem tak powinno się grać w PBF’y.
Sesja z założenia jest nietypowa, gdyż szukam dwóch graczy, którzy w jakiś sposób będą ze sobą powiązani. Dalej wyjaśnię, o co mi chodzi.

Ogólnie sesja ma przedstawiać życie bohaterów na przestrzeni lat do jakiegoś punktu, więc nie będzie to z pewnością sesja na 5 postów, dlatego w sumie ten limit graczy. Zależy mi na wysokiej frekwencji, sam nie nigdzie nie wyjeżdżam i mam sporo czasu. Post/dzień minimum.

Gracze mają być ze sobą emocjonalnie związani. Mogą być kochankami, albo też rodzeństwem. Pozostawiam to inwencji graczy… I tutaj dochodzi jedno pytanie, które z pewnością mi zadacie. W jaki sposób to zrobić? Będziecie musieli z pewnością ustalić razem, kim wasze postacie będą. Możecie się zgłaszać w już ustalonych parach, bądź też zapytać się kogoś, kto zgłosi się do sesji, a nie ma „pary”.

KP jest standardowa, ma zawierać wszystko o waszych postaciach, czyli imię, rasa, płeć, zawód, znak gwiezdny i przepowiednia, charakter, cele w życiu, wygląd i ewentualnie jakieś specjalne zdolności, np. widzenie w ciemności oraz to, co potrafi.

Od razu zaznaczam, że limit wieku to 16-20 lat, chyba, że wybierzecie postaci innych ras niż ludzie, albo wasza „para” jest mieszana, co się niezwykle rzadko zdarza. Zaznaczam, że przygoda jest przewidziana dla ludzkich przedstawicieli, chyba, że zrobicie taki kosmos (postacie perfekcyjne opisane), co powali mnie na kolana.

Kolejna rzecz, jesteście mieszkańcami wioski Hrostlin w Ostermarku. Są to czasy, gdy po imperium chodzą niedobitki Archaona, czyli 2522 rok.. Możecie też być uciekinierami ze zniszczonych wiosek/miast.

Na KP czekam do 1.08.07, tak więc macie czas na „dopieszczenie” swoich kart. W razie wątpliwości, piszcie w tym temacie.
 
Revan jest offline