Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2019, 19:56   #552
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 70241 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Caspar, Szary Czarodziej uprawiał swą sztukę tyle lat, że najwyraźniej nie musiał nawet specjalnie się starać by być niezauważonym. A może to doświadczenie w kryciu się, jakie nabył jako Nekromanta? Z czegokolwiek by to nie wynikało, z jakiegoś powodu wszyscy uznali, że ucieka wśród swoich nieumarłych chłopów.

- Ona ma rację - szepnął do ucha Lennarta -Nic tu po Tobie - dodał i spojrzał na Grettę - Mądrość i troska, mimo bólu i żalu. Byłabyś doskonałym magiem. Może będzie na to czas. Ale teraz UCIEKAJCIE - podniósł głos.

Fiant tenebrae - wykrzyczał, a teren garnizonu, na który nasuwał się cień Żniwiarza Śmierci momentalnie nakrył się całunem mroku. Już dawno nauczył się, że przeciwników, których nie można pokonać, czasem można oszukać. Bez światła nie ma cienia, a bez cienia Ankou będzie musiał zbliżyć się na odległość kosy. A nie jest aż tak znowu szybki. Po omacku uciekać trudno, ale łatwiej niż będąc martwym.

- Czas spierdalać. I może byście wykończyli Kadata, zanim on wykończy mnie? Świecę się teraz jak pierdolona pochodnia dla każdego obdarzonego prawdziwym wzrokiem - dodał i koncentrował się na utrzymaniu czaru.
 
__________________
Aktywność ograniczona.
Ostatni: kiedy dacie radę
Hakon, pi0t, Gob1in, Stalowy
hen_cerbin jest offline