Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2019, 07:28   #1
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Numenera - Dla znajÄ…cych, lub nieznajÄ…cych system.

Czołem!

Chcę otworzyć rekrutację i poprowadzić wstępną przygodę w systemie Numenera, w natywnym dla tego systemu świecie, czyli w "Dziewiątym Świecie".

Przeszperałem forum i widzę, że sytem ten nie jest bardzo popularny na tym forum (być może ze wględu na brak polskiej wersji podręczników), a uważam że system ma mega potencjał, więc biorę sprawy w swoje ręcę.

Rekrutacja wystartuje za około miesiąc ( +/- 1 tydzień ) i to o co was pytam, to czy jesteście zainteresowani sesją w tym systemie i czy znacie tenże system.

Systemu i świata teraz nie będę opisywał. Chcę po prostu wiedzieć jakie jest zainteresowanie systemem. Powiem tylko, że planuje skupić się na sience-dark fantasy i to nie walka z orkami, czy innymi potworami przyszłości będzie głównym celem. Jest wiele innych, ważnejszych rzeczy, aby przetrwać w trudnych realiach, w jakich bohaterzy się znajdą.

Dobra, jeszcze bonusowy apetizer w formie cytatu:
"Mówiąc o Numenerze, często przytaczam trzecie prawo Arthura C. Clarke’a, według którego każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii. Słowa te to swego rodzaju filar, na którym opiera się całe założenie mojej gry i jej settingu. Czy oznacza to, że technologia Dziewiątego Świata to po prostu stara dobra magia ubrana w nowe szaty? Niezupełnie..."



Dajcie znać.
 
__________________
Question everything.

Ostatnio edytowane przez Sumar : 06-02-2019 o 09:49.
Sumar jest offline