Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2019, 11:11   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
To the Hell and Back [komentarze]

Jak wspomniałem w rekrutacji, sesja się tworzy. Zamierzam dać dzisiaj materiały, nad którymi pracuję i w których... chcę dać możliwe powiązania między BG a BN i cóż trochę mi schodzi, ale dzisiaj będą .

Natomiast widzę, że ważną sprawą dla was jest kwestia stopni wojskowych.
Więc ją teraz wyjaśnię.
Oddział ma jednego dowódcę... porucznika
Ma dwóch pod-dowódców... sierżantów.
I reszta to szeregowi.
Wiem że to może boleć niektórych z was, ale jak dla mnie ma to swój urok prostoty. Wiadomo kto komu podlega, kto ma salutować etc. Nie ma mieszaniny stopni.

Ogólnie chciałbym wam przypomnieć, że samo dostanie się do Doomguy'i to awans. Każdy pancerz i broń sparowana to koszt jednego myśliwca F16, w dodatku będziecie łazić w sprzęcie będącym tajemnicą wojskową.
To że jest się szeregowym w tym oddziqle jest już sporym awansem i daje szacunek u innych żołnierzy nawet wyższych rangą. Mam nadzieję, że to osłodzi wam niską szarżę .

Po prostu uznałem, że tak będzie przejrzyściej... nawet jeśli mało realnie

Link do materiałów

http://lastinn.info/komentarze-do-se...materialy.html
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 05-02-2019 o 19:31.
abishai jest offline