Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2007, 12:31   #4
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Witam serdecznie!

Moi przedmówcy to nasz MG i jeden z ponurych graczy (strzeżcie się Somerseta, gdyż nie znacie dnia ni godziny...)

Ja natomiast (to nie ładnie z mojej strony, że na wstępie sie nie przedstawiłem) jestem jednym z graczy, który opuścił kompaniję tychże powyższych "pomrocznych". Nie z innego powodu, jak tylko przeprowadzka (daleko za morza)...

Zapraszam wszystkich do dołączenia do ekipy - przez ostatnie 10 lat grania może tylko 3% sesji nie wypaliło, lub "zagubiło się w odmętach innych pomysłów na spędzanie czasu"

Życzę wszystkim zainteresowanym owocnej współpracy i jak tylko będę przyjeżdżał gościnnie na sesje różnorakie - chętnie poznam każdego, kto zdecyduje się podjąć wyzwanie...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline