Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2007, 22:48   #6
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Brzmi naprawdę ciekawie. Ra6nar nie przeszkadzał by Ci początkujący, co tu ukrywać "zielony" gracz-czyli ja? Uwielbiam RPG jednak jeszcze nie miałem okazji brać udziału w takiej sesji.
Będę zaszczycony mogąc Cię przyłączyć do ekipy

Cytat:
Mam pytanie czy wpłynęło do ciebie już dużo KP i kiedy można się spodziewać rozpoczęcia sesji.
Jak do tej pory swoje KP wysłali do mnie Mrówa666(czyli Ty), Mythir oraz Grom. Sesję rozpoczniemy gdy zgłosi się 6 graczy, lub zakończę postępowanie rekrutacyjne szybciej, to jest, w przypadku kiedy do końca tego tygodnia zostaniemy z przynajmniej 4 KP

Cytat:
ten wstęp jest mocno bez sensu, bo każdy władca kontynentu wysyła "najsławetniejszego, najszlachetniejszego i najmężniejszego rycerza", to chyba nie przysłałby kolesi z zakonów na 1 poziomie! ja bym to zmienił...
Racja, już zmienione. Dzięki za spostrzegawczość
 

Ostatnio edytowane przez Ra6nar : 23-07-2007 o 22:52. Powód: mój błąd
Ra6nar jest offline