Wątek: Darkest Dungeon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2019, 18:26   #15
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Pierwszej części jeszcze nie ukończyłem. W tej bardziej pierwotnej wersji, gra po czasie stawała się trochę zbyt frustrująca i odechciewało mi się grać. Wróciłem do niej, grając z dodatkiem Crimson Curse, ale też nie przeszedłem, bo wydawała mi się już prosta, co przy powtarzalności misji w pewnym momencie stawało się nużące. Być może to też kwestia, że sam już wiedziałem, jak lepiej w to grać, ale chyba jednak ułatwienia były dość spore, np. z tego, co pamiętam, to wcześniej postaci chciały uczestniczyć tylko w misjach mniej więcej odpowiadających ich poziomom, w nowszej już było to luźniej potraktowane, co znacznie ułatwiało rozgrywkę. Podobnie ułatwiła rozgrywkę możliwość rekrutowania postaci na 4 czy 5 poziomie, właściwie już nie trzeba było się przejmować zbytnio życiem swoich podopiecznych, bo zawsze można było zrekrutować kogoś "czystego", bez tych nabranych ze zdobywanym doświadczeniem głównie negatywnych cech (i nie trzeba było wydawać kasy na zwiększanie poziomów ich umiejętności, pancerza, broni).

Ale i tak bardzo dobrze ją wspominam, pewnie do niej jeszcze wrócę, a tym bardziej spojrzę na nową część. Uwielbiam takie turówki. Jak może dołożą do tego trochę więcej fabuły i nie spieprzą zmian (bo pewnie będą jakieś wprowadzać) w mechanice walki, to może być świetna gra.
 
Zara jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem