Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2019, 14:44   #6
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Eh... szkoda, że nie będę mieć czasu zagrać. Ale klimat super mocy to coś, co mnie zawsze bardzo przyciągało, więc podzielę się mocami moich bohaterów z forum:

- Kontrola urządzeń - czyli bezpośrednie wchodzenie umysłem do urządzeń elektrycznych, elektronicznych, czy do sieci komputerowej. Wielopoziomowe od zdalnego gaszenia światła do penetracji umysłem serwera zabezpieczonego na kilku poziomach.

- Kriokineza - czyli przenoszenie ciepła, czy też zabieranie ciepła. Taka kombinacja Sub Zero z Mortal Kombat z Elzą z Krainy Lodu. Przy czym moje podejście do tej kwestii zawsze było dość naukowe (Pewnie z Mirą pamiętacie Nikoaia)

- Rozmowy z umarłymi - no tu już zależy od interpretacji czy jest jakieś niebo, czy też pozostał ślad po emocjach. Moc dość łatwo może stać się przekleństwem.

I tu kończyłyby się postaci, którymi grałem na forum. Teraz moce moich NPCów.

- Przejęcie zdolności - bez żadnego problemu zyskujesz wiedzę w jakiejś dziedzinie na jakiś czas. Np. dotykasz zawodowego pilota i nagle umiesz pilotować helikopter, tak jakbyś przez ostatnie lata życia robił tylko to. Albo atakuje cie mistrz karate, a ty po pierwszym ciosie z jego strony dorównujesz mu techniką walki (choć możesz mieć nadal gorsze przygotowanie fizyczne).
NPC który z tego korzystał musiał zjeść poprzedniego posiadacza zdolności, ale myślę, że nie musi być aż tak drastycznie. Zdolność utrzymywała się kilka dni (rzucałem kością)

- Pole elektryczne - bardzo bojowa moc, może mieć rożne formy. Od wytworzenia łuku elektrycznego w kontakcie z ciałem, poprzez masowe zniszczenia w ulewnym deszczu. Powyżej pewnych obrażeń prąd powoduje ogłuszenie przeciwnika. Wszystko zależy od poziomu "realności" jaki założysz w sesji. Miałem NPCa Fomora, który się tym bronił, miałem NPCa wilkołaka, który mordował tym szczurołaki po uruchomieniu zraszaczy na podziemnym parkingu, miałem też BG wilkołaka, który ładował swoje szpony prądem, żeby zadawać dodatkowe obrażenia.

- Super wytrzymałość - nic odkrywczego, ot super pancerz nie pozwalający przebić się obrażeniom. Zazwyczaj związany z deformacja wyglądu.

Wiem, wiem... podałem 6 z zakładanych pięciu... no ale to moja słabość.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline