Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2019, 21:41   #56
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- No to ja też dołem, chociaż mam wrażenie że to nie będzie takie proste przejście - zapytany o decyzję Bebok skrzywił się i krytycznym spojrzeniem spojrzał na cały przygotowany przez siebie sprzęt. Krasnolud właśnie spożywał mocno spóźnione śniadanie w cieniu Pantokratora, otoczony swoimi "zabawkami" i zaopatrzeniem dla grupy bojowej które sprawdzał - Bo że idę to oczywistość, co odszyfruję to odszyfruję, a resztę prześlę satelitą do deckerów w sztabie -

Plan mieszał, mieszał w cholerę.Z ciężkiego sprzętu który przygotował, niemal nic nie było sensu brać na dół. Tak naprawdę, jedynie quad z jakąś małą przyczepką miał szanse być przydatny na dole. Zaczął więc przerzucać wszelakie środki obrony przeciwchemicznej na przyczepkę, a niedługo za nimi niedbale zaczęły latać racje, amunicja...i akumulatory. Bo tagi RFID z sensorami na ultradźwięki już miał, ale jak miał mapować całe MRU to raczej zwykłych baterii mu nie starczy.

- Mamy coś żeby przebić się jeżeli któryś tunel będzie zablokowany albo zawalony na krótkim odcinku? -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline