Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2007, 14:02   #10
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Chlip... Snif... tak.. Amelia-san... masz rację... Z tego wszystkiego nie sprawdziliśmy wszystkich pomieszczeń... chlip... Po prostu nie mieściło mi sie w głowie, żeby mój malutki Val... Val... Valgaav mógł, ot tak sobie, wypaść z kołyski i sobie gdzieś pójść... - łzy znowu nabiegły jej do oczu, lecz tym razem opanowała się dość szybko. Zawarta w słowach Amelii - być może nieświadomie, ale - insynuacja, że Filia jest złą matką, która nie potrafi upilnować jednego jaja (a przynajmniej znaleźć go we własnym domu), ubodła kapłankę do żywego.

Lina-san, Goury-san, jedzenie jest w kuchni na górze
. - wskazała schody - I będąc tam, poszukajcie przy okazji Valgaava. - kontynuowała z lekką irytacją w głosie. Niepohamowany apetyt tej dwójki, objawiający się w najmniej odpowiednich momentach, zawsze doprowadzał ja do szału. - TYLKO GO NIE ZJEDZCIE !!!! - wizja smoczego jaja w postaci jajecznicy była tak sugestywna, że po kilku minutach bezowocnego kręcenia się po mieszkaniu za wszystkimi, Filia popędziła do kuchni. Ostatecznie nie sposób przewidzieć, co głodna Lina wrzuci na ruszt...
 
Sayane jest offline