Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2019, 04:33   #22
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
edit 2: robiąc krasnoluda (moja ulubiona rasa) stwierdziłem, że 5 zaawansowanych to strasznie mało
Rzemiosło (górnictwo), wiedza (górnictwo), wiedza (krasnoludy), znajomość języka (khazalid), znajomość języka (staroświatowy) wyczerpuje pulę
- To są startowe - rasowe umiejętności, każdy (w tym wypadku kraś) je ma. Każdla postać posiada umiejętność życia w Imperium. Czyli umie porozumiewać się z imperialnymi, wie kim jest Karl Franz czy Vladymir von Raukov (elektor Ostlandu) czym jest Ostland i że na jego terenie się akutalnie znajduje. Imperialni wiedzą też co nieco o Imperium (skill Wiedza o Imperium) krasie o krasiach, elfy o elfach itd. Czyli ogólnie te startowe umiejętności jakie każdy ma z pochodzenia + umiejętność do życia w Imperium. Jeśli ktoś je wykupi w KP to znacz, że się w tym specjalizuje i wtedy ma ten patent z +10 do testów z danej dziedziny.

- Umsy/Zdolności do wykupienia w KP to te indywidualne, które odróżniają daną postać od innych Ostlandczyków, imperialnych, krasiów czy elfów. Takie profesyjne, że tak powiem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline