Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2019, 07:00   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Może na razie poczekajmy z wrzucaniem opisów postaci ? Ja tam nie mam nic przciw wydaje mi się że wszyscy tutaj jesteśmy na tlye dojrzali żeby odzielić wiedzę postaci od naszej wiedzy i nie robić metagry.

Alee z drugiej strony może lepiej nie psuć sobie zabawy i poczekać z odkrywaniem kart na początek sesji ? Może MG już sobie mniej więcej rozplanował potencjalną sieć relacji i zależy mu żebyśmy podeszli do sesji świeżo i doświadczali ją metodą Stanisławskiego ?

Ja tam nie wchodziłbym w pradę prowadzącemu i poczekać na to co napiszę.

Z innej beczki postaram się poszukać jakieś fajnego zdjęcia na portret postaci i uzupełnić opis wózka bo niby są te szczegóły w scence ale w opisie też się przyda.

Edycja:
Cytat:
Napisał Grave Witch Zobacz post
Sen?

Bo grupki zwykle oznaczają tony tekstu na doc'ach, a to półzdechłe ciało nie bardzo ma czas na kilkugodzinne posiadówki <praca, praca, praca>
No, chyba że weekend

Pozdrawiam.
G W
No ja też nie za bardzo lubię docka mam go dużo w innych sesjach a potem trzeba ten tekst obrabiać i przerzucać. Jak będzie trzeba to będzie trzeba szczególnie do takiej fajnej sesji aleee...

W każdym razie wielkości grupy bym się nie obawiał bo tak jak gram na forum to zawsze się ktoś wykruszy (oby nie ale życie to życie )

Edycja 2 Znalazłem portret wydaje mi się fajnie pasować do tego co chcę wyrazić tą postacią. Wkleiłem do docka ale jeżeli pasować to znajdę co innego
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-03-2019 o 07:39.
Brilchan jest offline