Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2019, 08:52   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pancerz może być najlepszy op 3. To znaczy, jeżeli mnie trafią, to rzucamy K10 i tylko przy wyniku 1-2 dostaję obrażenia, tak?
- W większości standardowych ataków tak. Ale miejcie na uwadze, że są rzeczy (ataki) które mogą zmodyfikować wartość OP albo w ogóle je pominąć np. jakieś czary, gaz czy upadek z dużej wysokości. Pancerze nie są też niezniszczalne.



Cytat:
Czy do tego mogę dołożyć 2 OP za tarczę i wtedy jestem nieuszkadzalny?
Cytat:
Tarcze działają inaczej. Nie zwiększają pancerza, a zmniejszają umiejętność wroga, tzn trudniej cię trafić.
- Tak jak Ehran mówi. Czyli tarcze nie wpływają na wysokość OP. W zamian trudniej jest trafić właściciela jeśli atak jest od frontu.



Cytat:
A jeżeli nie mogę dołożyć tarczy, to czy jest jakikolwiek sens posiadania tarczy, skoro dokładnie to samo załatwia się pancerzem (nie widzę żadnej różnicy), a drugą rękę mamy wolną?
- Jak to nie możesz dołożyć tarczy? Na razie macie jeszcze możliwość edytowania ekwipunku i dobrać co potrzeba. Jak ruszycie w trasę no to już może być z tym różnie.


Cytat:
Avka 200 pikseli wrzucę do sesji, bo w excelu dałem mały, żeby nie przesłaniać, a w gdocu duży, żeby było fajniej.
- Szpoko, to nic na wczoraj. Tak zawczasu uczulam aby było to ridi jak sesja ruszy na serio.



Cytat:
Przedstawienie może się odbyć tu, w komentarzach, gdzie każdy może napisać, co inni wiedzą o postaci.
- Tak, o to mi chodziło z tym przedstawieniem postaci. To co dałoby się dojrzeć i powiedzieć o postaci w ciągu przeżytych wspólnie kilku dni w mieście. Głównie pewnie w karczmie gdzie macie wynajęte przez ratusz pokoje albo w czasie negocjacji w samym ratuszu. No chyba, że indywidualnie już dogadacie się, że jakieś postacie znają się dłużej/lepiej.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline